fbpx

Już jutro premiera kolaboracji Street Fighter 6 x Teenage Mutant Ninja Turtles

7 sierpnia 2023,
20:44
Amira El Berrah

Współpraca umożliwi graczom personalizację postaci w strojach i akcesoriach inspirowanych TMNT, pojawią się także unikalne emotki i znaczki związane z tymi kultowymi postaciami.

Raphael

Capcom zpowiedział kolaborację między serią Street Fighter 6 a kultowymi postaciami Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Premiera kolaboracji zaplanowana jest na 8 sierpnia i już teraz wzbudza emocje wśród fanów obydwu serii.

W ramach współpracy gracze Street Fightera 6 będą mieli możliwość ubrania swoich postaci w stroje i akcesoria inspirowane nastoletnimi Żółwiami Ninja. To doskonała okazja, aby wcielić się w ulubione postaci i stawić czoła przeciwnikom.

Pora na K.O. w stylu Teenage Mutant Ninja Turtles

Połączenie tytułów przyniesie także specjalne emotikony i znaczki związane z TMNT, które pozwolą graczom wyrazić emocje i sympatie do postaci w trakcie pojedynków. Jednym z najciekawszych aspektów tej współpracy będzie możliwość personalizacji avatara w trybie World Tour i Battle Hub.

Ulepszony tryb Photo Mode z elementami TMNT umożliwi graczom uwiecznienie najbardziej epickich momentów pojedynków na arenach. Będzie można tworzyć unikalne i zabawne zdjęcia z ulubionymi postaciami, co zapewne spodoba się wielu użytkownikom.

Nastoletnie Żółwie Ninja mają długa historię współpracy z grami wideo, a ich popularność sprawia, że są świetnym wyborem do takiej współpracy. Fani mieli również okazję cieszyć się tytułami takimi jak TMNT: The Cowabunga Collection oraz TMNT: Shredder’s Revenge, które zdobyły uznanie za oddanie klimatu klasycznych Żółwi Ninja.