Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge – 11 minut z rozgrywki

Żółwie ninja powrócą wkrótce w retro bijatyce inspirowanej grami arkadowymi. Pierwsze 11 minut rozgrywki z Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge możemy już zobaczyć na YouTube.

21 kwietnia 2022
Na skróty
  • Materiał wideo obejmujący 11 minut rozgrywki z Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge został udostępniony na kanale IGN na YouTube.
  • Gra pojawi się w lecie na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Moda na nostalgiczne powroty do przeszłości w grach wideo nie słabnie. Fani wojowniczych żółwi ninja i produkcji inspirowanych tytułami z lat 80. na automaty oraz NES mają na co czekać. Premiera Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge studia Tribute Games zaplanowana jest na lato, a tymczasem na kanale IGN na YouTube możemy obejrzeć 11-minutowy materiał wideo obejmujący dwa pierwsze poziomy.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge – co wiemy o grze?

Nowy tytuł o TMNT odznacza się przede wszystkim wiernie oddaną stylistyką gier z lat 80., a pikselowa grafika i przewijanie z boku będą połączone z dostosowanymi do współczesnych standardów mechanikami. Grywalni bohaterowie to oczywiście Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo, a także April O’Neil oraz mistrz Splinter. Tryb kooperacji przeznaczony jest dla maksymalnie czterech graczy. Warto również wspomnieć, że aktorzy użyczający swoich głosów żółwiom w kreskówce z 1987 roku zrobią to ponownie w Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge.

Tytuł będzie dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch, a już teraz możemy dodać go do listy życzeń na Steamie.

UWaga! Gorące informacje!