fbpx

Twórcy gry Avatar: Frontiers of Pandora szukają specjalisty do monetyzacji tytułu

Nowy film Jamesa Camerona, Avatar: Istota Wody, który recenzowaliśmy, pozwolił marce „wstać na nogi”. To zdecydowanie pomoże przy premierze gry Ubisoftu i Massive Entertainment. Nowy Avatar: Frontiers of Pandora ma być produkcją z otwartym światem, o której na ten moment nie wiadomo wiele z oficjalnych źródeł. Są jednak pewne przecieki oraz wskazówki od twórców.

Ubisoft niedawno opublikował ogłoszenie o poszukiwaniu specjalisty do monetyzacji. Oczywiste jest, że wybrana osoba będzie pracować przy grze Avatar: Frontiers of Pandora. Massive Entertainment potrzebuje designera ekonomii, który stworzy strategię monetyzacji całkowicie zintegrowaną z produkcją.

Nowe przecieki o otwartym świecie w Avatar: Frontiers of Pandora od informatora

Jeden z leakerów o nicku „Eht_Hctins” na Reddicie udostępnił sporo nowych informacji o rozgrywce w Avatar: Frontiers of Pandora. Przedstawił on między innymi opis niektórych mechanik, otwartego świata czy nawet mapy.

Użytkownik Reddita wspomina o bardzo dobrze wykonanej mechanice strzelania czy też możliwości oswajania „zwierząt” na planecie Pandora. Najważniejszą informacją pozostaje zupełnie nowe podejście Ubisoftu do otwartego świata. Zamiast znaczników oznaczone są pewne obszary, gdzie gracz musi sam dowiedzieć się, co konkretnie robić. To nowy system zadań oraz pobocznych aktywności w grze.

Według informatora mapa będzie dynamicznie się zmieniać. Gracz musi również reagować na pogodę, która bezpośrednio zmienia przebieg walki i strategię. „Eht_Hctins” jest pewny tego, że Ubisoft stosuje zupełnie nowe podejście do produkcji przy grze Avatar: Frontiers of Pandora.