Hogwarts Legacy z przeciekiem całej mapy. Sony udostępniło listę osiągnięć

4 lutego 2023,
11:43
Arek Grabowski
Dwie postacie z Hogwarts Legacy w leśnej świątyni

Dowiedzieliśmy się, jak duża i zróżnicowana ma być mapa w grze Hogwarts Legacy za sprawą przecieku. Można go sprawdzić na stronie serwisu Insider Gaming, gdzie widać minutowy film przedstawiający teren rozgrywki. Mapa jest dość spora, widać dużo znaczników do szybkiej podróży czy też wiosek. Hogwart oraz Hogsmeade będą osobnymi lokacjami, co zostało potwierdzone na wyżej wymienionym filmie.

Hogwarts Legacy otrzymało już oficjalną listę osiągnięć na konsolach PlayStation

Oprócz mapy, która pojawi się w grze, poznaliśmy również pełną listę osiągnięć do zdobycia na konsolach PlayStation. Warto zauważyć, że spora ich część to po prostu standardowe „zbieractwo”. W grze ma być aż 600 „znajdziek” do odkrycia, to ogromna liczba. Dodatkowo można zauważyć, że pojawi się 57 zadań pobocznych poza podstawową fabułą, która sama w sobie będzie stosunkowo długa.

Osiągnięć jest stosunkowo dużo, ich skończenie zajmie nawet ponad 100 godzin. Całą listę można sprawdzić na oficjalnej stronie Sony, jednak należy uważać na spoilery. Jeżeli nie chcesz odkryć niczego o grze przed oficjalną premierą, pomiń osiągnięcia, ponieważ w ich opisie zawarto ważne elementy rozgrywki.

Hogwarts Legacy zadebiutuje już 10 lutego, a osoby, które kupiły edycję Deluxe mogą grać aż trzy dni wcześniej. Twórcy podali już oficjalne godziny, kiedy gra będzie miała premierę. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat gry, które są oczywiście spoilerami. Dzieje się tak, ponieważ Hogwarts Legacy trafiło do niektórych graczy aż tydzień wcześniej.