Greyhill Incident na nowym zwiastunie. Inwazja kosmitów również na konsoli

5 grudnia 2022,
23:42
Amira El Berrah

Futurystyczna wizja kosmitów i innych niezidentyfikowanych obiektów. Motyw niczym w starym czarno-białym horrorze science fiction. Barykadowanie okien deskami i bunkrowanie się w domu z folią na głowie to nie wszystko, jednak to dobry początek. Poznajmy w tym przypadku nieprzychylną inną formę życia wraz z Greyhill Incident.

Szary kosmita spoglądający przez szparę w drzwiach
Na skróty
  • Greyhill Incident trafi nie tylko na PC, ale również na konsole, w tym na PlayStation 4 i 5.
  • Planowana premiera ma odbyć się w drugim kwartale 2023 roku.

Dziś ukazał się nowy zwiastun Greyhill Incident, gry typu survival horror. Producent Refugium Games wraz z Perp Games połączył siły, aby tytuł znalazł swoje miejsce również na konsolach, między innymi PlayStation 4 i 5, oraz na PC. Inne urządzenia nie zostały jeszcze wymienione. Premiera Greyhill Incident w dalszym ciągu jest zaplanowana na drugi kwartał 2023 roku.

Greyhill Incident – czy przetrwasz inwazję obcych?

Fabuła gry skupia się inwazji obcych, a jej akcja toczy się na początku lat 90. w USA, w dzielnicy o nazwie Greyhill, która zostaje najechana przez UFO i szarych kosmitów. Wcielając się w Ryana Bakera, zwyczajnego mężczyznę, jesteśmy wyposażeni tylko w bejsbolowy kij i rewolwer. Poznajemy historię klimatycznej dzielnicy i przedostajemy się przez nią w starciu z obcymi, a naszym celem jest uratowanie sąsiada.

W Greyhill Incident badamy różne obszary wioski, zbieramy przydatne przedmioty, rozwiązujemy zagadki i wchodzimy w interakcje z sąsiadami. W trakcie tych czynności odkrywamy spisek obcych i uciekamy przed nieustannym zagrożeniem, do którego należą między innymi latające spodki i fakt, że nie możemy tak naprawdę nikomu zaufać. Tutaj również nikt nie będzie się śmiał z foliowej czapki ani nikogo nie powinna ona zadziwić. Bezpieczeństwo przede wszystkim!