fbpx

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z nowym zwiastunem podczas San Diego Comic Con

Marketingowa machina Amazonu przyspiesza na ostatniej prostej do premiery serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Podczas San Diego Comic Con został zaprezentowany kolejny zwiastun produkcji.

Na skróty
  • Podczas San Diego Comic Con został zaprezentowany trailer serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.
  • Zwiastun zaprezentował między innymi ikoniczną postać ze świata wykreowanego przez Tolkiena – jednego z potężnych Balrogów.
  • Premiera serialu została zaplanowana na 2 września 2022 roku.

Marketing związany z najdroższym serialem w historii znacznie przyspiesza. Zbliżająca się wielkimi krokami wrześniowa premiera sprawia, że otrzymujemy coraz więcej konkretów związanych z fabułą Pierścieni Władzy, co stanowi oczywistą pożywkę zarówno dla tej części fanów, którzy oczekują produkcji, jak i jej zadeklarowanych sceptyków. Z okazji San Diego Comic Con otrzymaliśmy więc kolejną porcję informacji opakowaną w 3-minutowy trailer. W nim niebezpieczeństwo czyhające w Númenorze i postrach Morii – Balrog lub jego bliski kuzyn.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – Sauron straszy w Númenorze

Historia Drugiej Ery znacznie wykracza poza granice znanego z głównej trylogii Władcy Pierścieni Śródziemia. Fabuła serialu traktuje o kończącym się czasie pokoju i przeniesie nas między innymi do legendarnego Númenoru, ojczyzny Dúnedainów, zwanych też Królami Pośród Ludzi. W nim zaś przyjdzie nam zobaczyć samego Saurona, który wciela swoje mroczne intrygi w życie. Zwiastun zdradza też postać jednego z Balrogów, choć jego tożsamość i rola w historii nie jest znana.

Serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy zadebiutuje 2 września 2022 roku na Prime Video.