Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy w końcu z pełnoprawnym zwiastunem

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to najdroższy serial w historii, który w końcu doczekał się ponad dwuminutowego trailera. W nim nieco więcej wysokobudżetowych krajobrazów, Galadrieli i zła, które wyczuwa.

Na skróty
  • Amazon opublikował ponad dwuminutowy trailer serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.
  • Trailer pozwala przyjrzeć się Galadrieli i nakreśla jej motywacje.
  • Fabuła serialu będzie się toczyć podczas Drugiej Ery i nie będzie miała nic wspólnego ze znanymi opowieściami, jednak jest oparta na lore wykreowanym przez Tolkiena.
  • Serial ukaże się 2 września 2022 roku na platformie Amazon Prime Video.

Amazon już od jakiegoś czasu podsyca ciekawość fanów (i sceptyków) serialu Pierścienie Władzy, pokazując krótkie teasery i zdjęcia postaci związanych z fabułą produkcji. Nowy materiał jest zdecydowanie bardziej obszerny – to aż 2 minuty scen zawierających mnóstwo tolkienowskich krajobrazów, postaci i zarysu fabuły.

Bajeczne Śródziemie we Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy

To, czego nie można odmówić produkcji, rzuca się na pierwszy rzut oka – Pierścienie Władzy wyglądają pod względem scenografii doskonale. Rzecz ta jednak nie powinna dziwić, mamy do czynienia z budżetem sięgającym prawie pół miliarda dolarów. Udostępniony zwiastun obfituje też w mnogość różnych postaci, w tym młodą Galadrielę, Elronda, czy krasnoludów – Króla Durina III i jego syna, Durina IV. Cała opowieść ma pomieścić aż dwudziestu ważnych bohaterów. Jak widać, rozmach kipi nie tylko w przypadku efektów specjalnych.

Fabuła serialu będzie oparta o Drugą Erę Śródziemia – zobaczymy zupełnie nową historię jedynie opartą o ogromne lore spisane ręką Tolkiena. Premiera dzieła została zaplanowana na 2 września 2022 roku na platformie Amazon Prime Video.