Grand Theft Auto VI z kolejnym przeciekiem. Tym razem w sprawie mapy

Przecieków dotyczących Grand Theft Auto VI ciąg dalszy. Poznaliśmy prawdopodobną wielkość mapy gry.

3 sierpnia 2022
Na skróty
  • W ostatnim czasie ilość doniesień związanych z GTA VI rośnie.
  • Użytkownik Twittera, Matheusvictorbr- donosi, że mapa będzie prównywalnych rozmiarów co ta dostępna w Red Dead Redemption 2.
  • Choć plotki pochodzą ze źródła, które często trafia z domysłami, to należy pamiętać, że to nadal tylko przecieki.

Po niedawnym ogłoszeniu końca wsparcia dla Red Dead Online oraz prawdopodobnym wstrzymaniu produkcji remasterów GTA IV i pierwszej części Red Dead Redemption jesteśmy zasypywani kolejnymi doniesieniami związanymi z wyczekiwaną od lat szóstą odsłoną serii.

Grand Theft Auto VI nie będzie największe

Z poprzednich przecieków wynika, że najnowsza odsłona serii będzie posiadała dwóch protagonistów , w tym pierwszy raz w historii wcielimy się kobietę. Poprzednie doniesienia zawierały też informacje o miejscu akcji, które podobno zostało ustalone na znane nam już Vice City. Sama mapa też została już skomentowana – mimo mniejszych rozmiarów od poprzedniczki, ma być tą najbardziej wypełnioną różnorodnymi aktywnościami. W tym ostatnim przypadku można liczyć na umiejętności Rockstara, wystarczy w Red Dead Redemption 2 i samemu sprawdzić ich dbałość o poziom iluzji pełnego atrakcji miasta.

Autorem przecieku jest użytkownik Twiterra o pseudonimie Matheusvictorbr- i zakłada on, że w przypadku GTA VI mapa będzie zbliżona rozmiarem do najmłodszej gry z portfolio Rockstara – Red Dead Redemption 2. Oczywiście nadal mówimy jedynie o niepotwierdzonych plotkach, jednak pochodzących od osób, których słowa często okazują się prawdą.

UWaga! Gorące informacje!