fbpx

Udało Ci się już ukończyć God of War Ragnarök w stu procentach, co sprowadza się do tego, że nie masz już nic do osiągnięcia, a gra musi zostać porzucona. Tak może się wydawać, natomiast nie będzie trwać to długo. Wiosną następnego roku do God of Wara trafi opcja Nowa Gra Plus. Pozwoli ona nam doświadczyć jeszcze raz historii Ragnaröka tą samą postacią, aczkolwiek na większym poziomie trudności.

Wiemy, że wielu z was o to prosiło, dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że Nowa Gra Plus pojawi się w God of War Ragnarök wiosną następnego roku. Zdradzimy więcej szczegółów bliżej premiery.

Możemy przeczytać we wpisie na Twitterze

W God of War z roku 2018 Nowa Gra Plus miała swoją premierę kilka miesięcy po debiucie gry. W tamtym przypadku gracze mieli możliwość przenieść sprzęt, jak i umiejętności do nowej gry. W nowej grze mogliśmy zdobyć nowe zestawy zbroi i broni, a także przekształcania talizmanów w zaklęcia. Choć nie zdradzono nam jeszcze żadnych szczegółów odnoście Nowej Gry Plus w God of War Ragnarök, to możemy spodziewać się podobnych zmian.