fbpx

Genesis Krypton 310, czyli ciekawa mysz w niskiej cenie dla graczy

27 lutego 2021,
18:28
Franciszek Ciechowski

Genesis Krypton 310 to mysz gamingowa, która ma urzekać swą prostą formą, a jednocześnie dawać szeroki wachlarz opcji. Gryzoń ma programowalne przyciski, wbudowaną pamięć i trwałe przełączniki. Z kolei podświetlenie RGB pozwala na personalizację urządzenia.

Podświetlenie na rolce
Na skróty
  • Producenci myszy Genesis Krypton 310 wyposażyli swoje najnowsze dziecko w siedem programowalnych przycisków.
  • Przełączniki Huano zastosowane w urządzeniu mają wytrzymać aż 20 milionów kliknięć.
  • Krypton 310 to stosunkowo tania pozycja w ofercie polskiej firmy. Nabyć będziemy ją mogli już za ok. 100 zł.

Genesis Krypton 310 to przeznaczona dla graczy mysz, w której za precyzyjne odwzorowanie ruchu odpowiada sensor optyczny ADNS-3050 o rozdzielczości do 4000 DPI. Ta ostatnia jest konfigurowalna i można ją obniżyć do 500 DPI. Czujnikowi towarzyszy siedem programowalnych przycisków, a ich funkcje można zmieniać za pomocą oprogramowania producenta. Pozwala ono również na nagrywanie złożonych makr i zmianę ustawień podświetlenia Prismo RGB.

Iluminacja w myszy Genesis Krypton 310 obejmuje rolkę, znajdujące się na grzbiecie logo i tylną, spodnią część urządzenia. Gracz ma do wyboru paletę 16 milionów kolorów, a wybrana konfiguracja jest zapisywana we wbudowanej pamięci. Gryzoń posiada matowe wykończenie, a gumowane boki mają z kolei zapewnić pewny chwyt w każdej sytuacji. Całości dopełniają teflonowe ślizgacze i przełączniki Huano, których żywotność szacowana jest na 20 milionów kliknięć.

Mysz gamingowa Genesis Krypton 310
Źródło zdjęcia: Genesis

Myszkę Genesis Krypton 310 kupimy za niewielkie pieniądze

Mysz dla graczy Genesis Krypton 310 ma sobie radzić z przyspieszeniami do 20 G i śledzeniem ruchu z szybkością do 60 cali na sekundę. Komunikacja z komputerem odbywa się drogą przewodową za pomocą kabla USB o długości 1,8 metra. Urządzenie waży 94 gramy i zostało wycenione na około 99,99 zł. Nowość Genesis powinna trafić do sklepów w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Tylne podświetlenie myszki
Źródło zdjęcia: Genesis

Źródło: informacja prasowa