Ghostwire: Tokyo z najnowszym zwiastunem i 18-minutowym gameplayem

Premiera Ghostwire: Tokyo zbliża się do nas ogromnymi krokami. Do debiutu tego tytułu zostały dokładnie dwa tygodnie. Podczas pokazu State of Play zaprezentowano najnowszy zwiastun z gry. Chwilę później serwis IGN podzielił się z nami blisko 18-minutowym gameplayem z produkcji studia Tango Gameworks.

Podczas pokazu State of Play otrzymaliśmy najnowszy zwiastun gry Ghostwire: Tokyo. Chwilę później serwis IGN udostępnił prawie 18-minutowy gameplay z tej produkcji. Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na rynku 25 marca. Gra będzie dostępna tylko na PC i na konsole PlayStation 5.

Ghostwire: Tokyo – zwiastun ze State of Play

Gameplay z Ghostwire: Tokyo autorstwa IGN

Jeśli chcecie przygotować się do premiery gry, zachęcam do zainteresowania się Ghostwire: Tokyo – Preludium, które pojawiło się kilka dni temu w PlayStation Store i stanowi wstęp do wydarzeń ukazanych w głównej produkcji. Całość została przedstawiona w formie powieści wizualnej. Gra jest już dostępna do pobrania za darmo na PS4 i PS5 oraz na PC.

Ghostwire: Tokyo – przygodowa gra akcji osadzona we współczesnym Tokio

Ghostwire: Tokyo jest przygodową grą akcji, która zabiera graczy do współczesnego Tokio i pozwala im zmierzyć się z hordami yokai, czyli duchów z japońskiego folkloru. Gracz wciela się w bohatera o imieniu Akito, który jako jeden z nielicznych zdołał przetrwać katastrofę. Musi się on sprzymierzyć się z upiornym detektywem o pseudonimie KK, który w niewyjaśnionych okolicznościach opętał jego ciało. W Ghostwire: Tokyo możemy odkrywać legendarne miejsca, takie jak skrzyżowanie Shibuya czy wieża Tokyo Tower, które odwzorowano w niesamowity sposób z niezwykłą dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem technologii nowej generacji.

W produkcji będziemy mieli okazję walczyć z istotami nadprzyrodzonymi, korzystając z połączenia możliwych do rozszerzenia mocy żywiołów oraz umiejętności łowcy duchów. Bohater biegle posługuje się łukiem, a za pomocą liny z hakiem zdoła dostać się na niemal każdy dach budynku. Akito włada również magią, dzięki której kontroluje cztery żywioły: ziemię, wodę, powietrze i ogień. Będziemy mieli nawet możliwość wznieść się ponad Tokio, korzystając ze swoich eterycznych zdolności. Fruwając nad ulicami miasta, możemy odkrywać nowe misje, a nawet zyskać przewagę nad przeciwnikami. Tytuł wykorzysta funkcje DualSense, ray tracing i dźwięk 3D. Akcję Ghostwire: Tokyo ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Dodatkowo w grze będzie można głaskać wszystkie obecne psy.