Lies of P otrzymało nowy gameplay. Twórcy przedstawiają lokację Lorenzini Arcade

4 września 2023,
09:00
Arek Grabowski
Bohater Lies of P

Premiera Lies of P od Neowiz jest coraz bliżej. Twórcy ujawnili kolejną lokację z gry, czyli Lorenzini Arcade. Opublikowano aż 7 minut materiału przedstawiającego rozgrywkę. Można zobaczyć całą lokację, nowych wrogów oraz przede wszystkim sporo walki.

Lorenzini Arcade to jedno z najlepszych centrów rozrywki w mieście Krat. Oczywiście miejsce popadło już w ruinę. Twórcy przedstawiają wnętrza Lorenzini Arcade, interesujących wrogów, ciekawe bronie i pojedynki.

Klimat Lies of P mocno nawiązuje do tajemniczości Bloodborne

Nowy gameplay przedstawia wnętrza z Lies of P. Widać tu dużo otwartej przestrzeni, ale nie zabraknie ciasnych przejść. Lorenzini Arcade to miejsce pełne tajemniczości i historii. Warto zauważyć, jak szczegółowo została przygotowana lokacja.

Lies of P będzie miało premierę 19 września na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Demo już teraz jest dostępne na Steam aż do 5 września. Gra niedawno otrzymała złoty status. Warto zauważyć, że tytuł został dodany do biblioteki Game Pass – będzie można grać od dnia pierwszego.