Ghostwire: Tokyo Preludium za darmo na konsole PlayStation i PC

W oficjalnym sklepie PlayStation pojawiło się Ghostwire: Tokyo – Preludium. Jest to wstęp do wydarzeń ukazanych w głównej produkcji, która zadebiutuje już w tym miesiącu. Preludium jest już dostępne do pobrania za darmo dla posiadaczy konsol PS4 i PS5, a tydzień później również dla użytkowników PC.

1 marca 2022

Najnowsza produkcja studia Tango Gameworks i wydawnictwa Bethesda Softworks zbliża się do nas ogromnymi krokami, premiera bowiem już w tym miesiącu. Mowa tutaj oczywiście o grze Ghostwire: Tokyo, która zadebiutuje na rynku 25 marca na PC i na konsoli PlayStation 5.

W oficjalnym sklepie PlayStation – PS Store – pojawiło się Ghostwire: Tokyo – Preludium, które stanowi wstęp do wydarzeń ukazanych w głównej produkcji. Całość została przedstawiona w formie powieści wizualnej. Gra jest już dostępna do pobrania za darmo na PS4 i PS5. Tydzień później (8 marca) preludium tego tytułu zawita także na PC.

Ghostwire: Tokyo – przygodowa gra akcji osadzona we współczesnym Tokio

Ghostwire: Tokyo jest przygodową grą akcji, która zabiera graczy do współczesnego Tokio i pozwala im zmierzyć się z hordami yokai, czyli duchów z japońskiego folkloru. Gracz wciela się w bohatera o imieniu Akito, który jako jeden z nielicznych zdołał przetrwać katastrofę. Musi się on sprzymierzyć się z upiornym detektywem o pseudonimie KK, który w niewyjaśnionych okolicznościach opętał jego ciało. W Ghostwire: Tokyo możemy odkrywać legendarne miejsca, takie jak skrzyżowanie Shibuya czy wieża Tokyo Tower, które odwzorowano w niesamowity sposób z niezwykłą dbałością o szczegóły i z wykorzystaniem technologii nowej generacji.

W produkcji będziemy mieli okazję walczyć z istotami nadprzyrodzonymi, korzystając z połączenia możliwych do rozszerzenia mocy żywiołów oraz umiejętności łowcy duchów. Bohater biegle posługuje się łukiem, a za pomocą liny z hakiem zdoła dostać się na niemal każdy dach budynku. Akito włada również magią, dzięki której kontroluje cztery żywioły: ziemię, wodę, powietrze i ogień. Będziemy mieli nawet możliwość wznieść się ponad Tokio, korzystając ze swoich eterycznych zdolności. Fruwając nad ulicami miasta, możemy odkrywać nowe misje, a nawet zyskać przewagę nad przeciwnikami. Tytuł wykorzysta funkcje DualSense, ray tracing i dźwięk 3D. Akcję Ghostwire: Tokyo ukazano z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Dodatkowo w grze będzie można głaskać wszystkie obecne psy.

GAMESGURU

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!