fbpx

Ghostwire: Tokyo na 10-minutowym gameplayu z włączonym ray tracingiem

20 marca 2022,
09:15
Maciej Krause

Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek. Serwis IGN podzielił się z nami 10-minutowym gameplayem z produkcji studia Tango Gameworks. Materiał wideo wykonano na PC z włączonym ray tracingiem.

Postać z gry Ghostwire: Tokyo

Premiera Ghostwire: Tokyo zbliża się do nas ogromnymi krokami. Produkcja od studia Tango Gameworks zadebiutuje na rynku już w najbliższy piątek. Kilka dni temu, podczas pokazu State of Play, twórcy gry udostępnili jej zwiastun. Chwilę później swoją cegiełkę dorzucił serwis IGN, który zaprezentował kilkunastominutowy gameplay. Dziś ponownie otrzymaliśmy materiał wideo od portalu IGN. Film trwa 10 minut i zobaczymy na nim rozgrywkę z pecetowej wersji Ghostwire: Tokyo.

Ghostwire: Tokyo na najnowszym gameplayu od IGN

Materiał wideo pozowali nam zobaczyć, jak Ghostwire: Tokyo wygląda na PC z włączonym ray tracingiem. Gameplay wykonano przy użyciu PC wyposażonego w kartę graficzną Nvidia RTX 2080 Ti w rozdzielczości 2K.

Jeśli chcecie przygotować się do premiery gry, zachęcam do zainteresowania się Ghostwire: Tokyo – Preludium, które pojawiło się kilka dni temu w PlayStation Store i stanowi wstęp do wydarzeń ukazanych w głównej produkcji. Całość została przedstawiona w formie powieści wizualnej. Gra jest już dostępna do pobrania za darmo na PS4 i PS5 oraz na PC.

Przypomnijmy – Ghostwire: Tokyo zadebiutuje na rynku 25 marca. Gra będzie dostępna tylko na PC i na konsole PlayStation 5.