Ghost of Tsushima triumfuje. Sprzedano ponad 8 mln egzemplarzy

Ogłoszenie z CES 2022: Ghost of Tsushima osiąga kolejne sukcesy sprzedażowe, a zapowiedź filmu kinowego tylko podkręca atmosferę.

5 stycznia 2022
Na skróty
  • Ghost of Tsushima rozeszło się w ponad ośmiu milionach egzemplarzy.
  • W planach jest stworzenie filmu osadzonego w uniwersum samurajów.
  • Reżyserem filmu będzie Chad Stahelski.

Targi CES to nie tylko okazja do zaprezentowania nowych produktów, ale też chwalenia się sukcesami poprzednich. Tak też zrobiło Sony, które ujawniło wynik sprzedażowy Ghost of Tshushima. Poza targami informacja pojawiła się również na Twitterze.

Według wyników ogłoszonych w marcu ubiegłego roku gra rozeszła się w nakładzie 6,5 miliona egzemplarzy na całym świecie. Teraz licznik wskazuje ponad osiem milionów sprzedanych sztuk.

Ghost of Tsushima – kura znosząca złote jaja?

Jeśli skupimy się na sukcesach tej produkcji, trudno się dziwić, że Sony chce wycisnąć z niej jak najwięcej. Do samego sukcesu na pewno przyczyniło się wydanie Director’s Cut z dodatkiem i kilkoma ulepszeniami, ale także zapowiedź filmu kinowego. Jego reżyserem będzie Chad Stahelski, odpowiedzialny między innymi za takie filmy akcji, jak John Wick. Niestety data premiery nie jest jeszcze znana.

Ustrzel grową okazję

Bartosz Sobolewski

Niby z Torunia, ale nie stary piernik. Fan czarnego humoru i gier komputerowych, które pozwalają oderwać się od szarości rzeczywistości. Napędza go czarna kawa na przemian z energetykami. Dzielnie aktualizuje newsroom, a czasem uraczy was ciekawostkami o mechanikach gier albo sławnych osobach.
UWaga! Gorące informacje!