fbpx

Ghost of Tsushima i Sekiro już niedługo jako anime? Zapowiedź może nastąpić podczas PlayStation Showcase

19 maja 2023,
20:42
Amira El Berrah

Nadciągają świeże ploteczki! Po sieci krążą spekulacje na temat Ghost of Tsushima i Sekiro: Shadows Die Twice. Możliwe, że w najbliższym czasie obie produkcje rozwiną skrzydła i trafią na ekrany fanów nie tylko w formie gier.

Obraz promujący grę Ghost of Tsushima

Mamy wieści dla fanów gier Ghost of Tsushima od Sucker Punch i Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware. Według najnowszych plotek krążących na Twitterze oba te tytuły mają otrzymać adaptację anime.

Żadne wiarygodne gamingowe źródło nie potwierdziło jeszcze tych informacji, jednak opublikowane materiały wzbudzają duże zainteresowanie społeczności.

Anime czy plotka?

Dość niejasny GIF od cenionego w społeczności anime użytkownika Twittera przedstawia widoczną w oddali zacienioną postać, co miałoby sugerować związek z Ghost of Tsushima. Informacje na temat Sekiro: Shadows Die Twice są odrobinę bardziej konkretne – wskazują dosyć otwarcie, że prace nad anime trwają, a projekt jest rozwijany przez nieujawnione do tej pory japońskie studio.

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, fani spekulują nad potencjalnym studiem, które mogło podjąć się adaptacji Sekiro: Shadows Die Twice. Możliwe, że podczas przyszłotygodniowego PlayStation Showcase dowiemy się czegoś więcej.