Ghost of Tsushima 2 i Dragon Age: Dreadwolf nie pojawią się na PlayStation Showcase według insidera

19 maja 2023,
15:55
Arek Grabowski
Główny bohater Ghost of Tsushima na zbliżeniu

Kolejny pokaz PlayStation Showcase odbędzie się 24 maja i obecnie lista zapowiedzi jest bardzo krótka – brakuje tam bardzo ważnych tytułów. Jeff Grubb, reporter GamesBeat, twierdzi, że nie powinniśmy spodziewać się Ghost of Tsushima 2 oraz Dragon Age: Dreadwolf na prezentacji.

Insider opowiada w podcaście o grach, któe najprawdopodobniej zobaczymy na PlayStation Showcase. Wyżej wymienionych tytułów nie ma wśród nich. Mimo wszystko będzie można zobaczyć wiele ciekawych produkcji jak długo wyczekiwany Marvel’s Spider-Man 2.

Dlaczego Ghost of Tsushima 2 i Dragon Age: Dreadwolf nie będzie na PlayStation Showcase?

Sucker Punch, twórcy Ghost of Tsushima, od kilku ostatnich lat milczą. Pierwsza odsłona pojawiła się stosunkowo niedawno w czasie pandemii. Gra miała premierę 3 lata temu, a rozszerzenie rok później. Minęło naprawdę niewiele czasu, twórcy po prostu nie mogli jeszcze zbudować pełnoprawnego Ghost of Tsushima 2.

Jeff Grubb spekuluje także, że Dragon Age: Dreadwolf również zostanie pominięte podczas PlayStation Showcase. BioWare jest najwidoczniej na zbyt wczesnym etapie produkcji gry. Grubb informuje, że najprawdopodobniej zobaczymy ten tytuł dopiero podczas letniej prezentacji w 2024 roku. BioWare może więc po prostu nie być na PlayStation Showcase.