fbpx

Już niedługo premiera gry World War Z: Aftermath, a wraz z nią trybu Horde Mode XL

Kooperacyjna strzelanka w świecie opanowanym przez apokalipsę zombie World War Z: Aftermath pojawi się już w tym miesiącu wraz z aktualizacją. Czy uda nam się przetrwać w trybie Horde Mode XL?

Saber Interactive ogłosiło, że 24 stycznia 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC zostanie udostępnione World War Z: Aftermath. Wraz premierą gry dostaniemy nową aktualizację Horde Mode XL.

Zmierzmy się z zombie w World War Z: Aftermath

Tryb Hordy XL będzie działał na tych samych zasadach co standardowy tryb Hordy, ponadto pojawi się w nim specjalna fala zawierająca ponad 1000 zombie. Tego samego dnia wszystkie wersje World War Z: Aftermath otrzymają również bezpłatną aktualizację do standardowego trybu Hordy Z. Wprowadzi ona mutatory oraz nową broń z ulepszonym i odświeżonym systemem jej rozwoju. Posiadając wersję gry na konsole starszej generacji, także otrzymamy ulepszenia za darmo.

W World War Z: Aftermath, rozszerzonej części gryWorld War Z z 2019 znajdziemy większą liczbę lokalizacji, broni i innych dodatków. Tak jak w poprzedniej wersji, tak i w tej musimy przetrwać w świecie pogrążonym w apokalipsie zombie. W grze zdobywamy doświadczenie, wykonujemy różne zadania i misje oraz oczywiście walczymy z masą żywych trupów. Wraz z nową aktualizacją Horde Mode XL ilość przeciwników w postaci zombie stanie się niezłym wyzwaniem.