fbpx

Sonic Superstars pokazane na animacji otwierającej. Wideo pochodzi bezpośrednio od twórców

19 lipca 2023,
12:00
Arek Grabowski
Sonic trzymający duży czerwony przycisk w grze Sonic Frontiers

Sega opublikowała otwierającą animację z Sonic Superstars przed premierą gry, która została zapowiedziana na jesień tego roku. Tytuł będzie przygodówką 2D z trybem kooperacji dla 4 graczy. Zapowiedź tej produkcji była ogromnym zaskoczeniem podczas Summer Game Fest.

Gra ma otwarcie typowe dla serii Sonic The Hedgehog. Zwiastun kończy się informacją, że po kupieniu tytuły w przedsprzedaży otrzymujemy „ekskluzywną skórkę postaci LEGO Eggman w grze, akrylową podstawkę oraz dwustronną okładkę”.

Czego dowiedzieliśmy się o Sonic Superstars?

Gra nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery. Wiemy jedynie, że Sonic Superstars ukaże się na PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC jeszcze tej jesieni. W grze zdecydowanie będzie seria skórek do postaci inspirowana klockami LEGO. Mówi o tym już sama zawartość przedsprzedażowego pakietu.

Sonic Superstars umożliwi rozgrywkę jako tytułowy Sonic, Tails, Knuckles oraz Amy. Na ten moment nie wiemy jak dokładnie będzie wyglądał gameplay. Możemy spodziewać się więcej informacji od Segi jeszcze tego lata.