Netflix ujawnia datę premiery kolejnych odcinków Sonic Prime

19 maja 2023,
11:41
Amira El Berrah

Sonic Prime powraca! Pierwsze osiem odcinków już jest dostępnych na Netflixie, a dalsza część serialu animowanego od WildBrain nadejdzie niebawem. Latem tego roku trafimy ponownie do Shatterverse.

Sonic

Sonic Prime powraca na Netflixa, pierwsze osiem odcinków bez wątpienia wciągnęło fanów w wszechświat alternatywnych wymiarów tej produkcji. Następna partia pojawi się na platformie już 13 lipca 2023 roku.

Tweet, którym podzieliło się z nami w środę oficjalne konto Sonic the Hedgehog, przedstawia załogę Sonica, która jest gotowa na ponowne wkroczenie do Shatterverse, spotkanie kolejnych wersji przyjaciół i stanięcie w obliczu trudnych wyzwań. Po pozostawieniu widzów w napięciu na zakończenie pierwszej części serii, animowany serial ma dostarczyć w kolejnych odcinkach jeszcze większej dawki szybkiej akcji i wciągającej historii.

Sonic Prime nadciąga z zawrotną prędkością!

Po ogłoszeniu Sonic Prime w lutym 2021 roku, Netflix ujawnił, że serial składać się będzie z 24 odcinków. Druga część serii, która zabiera nas w podróż po wymiarach powstałych po zniszczeniu Paradox Prism przez doktora Eggmana, najprawdopodobniej, tak jak ma to w zwyczaju Netflix, będzie zawierać także osiem odcinków.

Animacja nie jest obecnie jedynym serialem z uniwersum Sonica. Fabuła live action na Paramount+ będzie spin-offem aktorskich filmów Sonic the Hedgehog rozgrywającym się między filmami Sonic 2 i 3. Idris Elbra ponownie wcieli się w rolę Knucklesa.