Film Borderlands na pierwszych zdjęciach. Pełny zwiastun już w drodze

20 lutego 2024,
21:03
Dorota Żak
Postacie z Borderlands na tle ekranu kinowego

O powstawaniu filmu Borderlands wiemy od dość długiego czasu, ale po drodze produkcja niestety mierzyła się z różnymi problemami. Zmiana reżysera przy okazji dokrętek oraz pogłoski o udziale w projekcie Craiga Mazina pod pseudonimem (którym zaprzeczył) to najczęściej przywoływane z nich. Mimo to od zeszłego lipca znamy już dokładną datę premiery filmu zaplanowano ją na 9 sierpnia tego roku i na chwilę obecną nic się w tym zakresie nie zmieniło.

Borderlands na zdjęciach, plakacie i teaser trailerze

Nareszcie też zaczynają pojawiać się materiały promocyjne związane z produkcją. Ich wysyp rozpoczął się tak naprawdę dzisiaj. Twórcy Borderlands podzielili się z magazynem People pierwszymi zdjęciami z filmu. Prezentują one bohaterów, jakich przyjdzie nam zobaczyć na dużym ekranie.

Jedno ze zdjęć pokazuje Cate Blanchett w roli Lilith. To właśnie ta postać na czele różnych wyrzutków podejmie się misji odnalezienia zaginionej córki Atlasa na Pandorze. Towarzyszyć jej będą bohaterowie, których zobaczymy na drugim zdjęciu, czyli dawny żołnierz Roland (Kevin Hart), Tiny Tina (Ariana Greenblatt), jej ochroniarz Krieg (Florian Munteanu), naukowczyni Tannis (Jamie Lee Curtis) oraz robot Claptrap (Jack Black). Na zaprezentowanym zdjęciu pochylają się oni nad jakąś dziurą lub tunelem.

Na tym nie koniec, z okazji trwającego IGN Fan Fest 2024 w sieci udostępniono także pierwszy plakat filmu oraz teaser trailer. Króciutki filmik ma zaledwie 10 sekund, ale zapowiada pełnoprawny zwiastun Borderlands, który zostanie opublikowany już jutro. Ponadto zobaczymy w nim tych samych bohaterów, co na opublikowanym wcześniej zdjęciu.