fbpx

Zdjęcia do filmu Borderlands prowadzi teraz reżyser Deadpoola, Tim Miller

9 stycznia 2023,
10:40
Arek Grabowski
Wszystkie klasy z Borderlands 3 walczące z przeciwnikami

Według serwisu Deadline został zmieniony reżyser realizowanego filmu live action z uniwersum Borderlands. Eli Roth, który dotychczasowo pracował przy tej produkcji, został oddelegowany do innego projektu. Rolę reżysera przejął Tim Miller znany między innymi z tworzenia filmu Deadpool. Ekranizacja Borderlands miała pojawić się w 2022 roku, jednak tak się nie stało. Dalsze informacje o produkcji nie są znane.

Co obecnie wiadomo o filmie Borderlands? Aktorzy i nieoficjalny pokaz

Obecnie znani są tylko aktorzy, którzy zagrają konkretne postaci w filmie Borderlands. Wystąpi między innymi Cate Blanchett jako Lilith, Kevin Hart w roli Rolana, Ariana Greenblatt będzie Tiny Tiną, Jamie Lee Curtis Tannisem, a Jack Black stanie się Claptrapem. Film został napisany przez Craiga Mazina, który pracuje także przy serialu The Last of Us.

Pamiętajmy, że podczas panelu Lionsgate na CinemaConie z 2022 roku zaprezentowano pierwsze materiały z filmu. Mimo wszystko nic nie trafiło do opinii publicznej. Tylko nieliczne wybrane grono mogło zobaczyć nową produkcję wzorującą się na hicie studia Gearbox.

Niedawno premierę miała gra New Tales from the Borderlands, która jest swego rodzaju serialem dla graczy — warto sprawdzić naszą recenzję. Tiny Tina’s Wonderlands to natomiast ogromny hit, który do dziś cieszy się popularnością i dzięki temu twórcy pracują nad kontynuacją. Nic dziwnego więc, że marka Borderlands otrzyma również pełnoprawny film.