Pojawił się zwiastun DLC Oklahoma do American Truck Simulator

24 czerwca 2023,
17:30
Jacek Kowal
Drogi z American Truck Simulatora

Aktualnie w American Truck Simulator możemy się poruszać po aż 12 stanach. Są nimi Oregon, Waszyngton, Utah, Idaho, Kolorado, Wyoming, Montana, Teksas, Kalifornia, Nowy Meksyk, Nevada i Arizona. Już niedługo dołączy do nich Oklahoma pełna nie tylko pięknych krajobrazów, ale także historycznych miejsc. Krótką zajawkę nadchodzących tras możemy zobaczyć na 15-minutowym zwiastunie.

Wjedź do Oklahomy w American Truck Simulator

Szerokie autostrady, boczne drogi i piękne górskie widoki. To wszystko mamy zobaczyć w nowym DLC Oklahoma do ATS. Niestety data premiery nie jest jeszcze znana, ale na pocieszenie dostaliśmy film w stylu ASMR, który przez kwadrans przewiezie nas po jednej z typowych tras w Oklahomie. Zresztą, zobaczcie sami:

Jak wspomniałem, nie wiemy, kiedy dodatek pojawi się na rynku, ale SCS Software zazwyczaj publikuje takie materiały, kiedy premiera jest oddalona o kilka tygodni. Warto jednak wspomnieć, że twórcy cały czas rozszerzają dostępną już zawartość. Właśnie pojawiła się aktualizacja 1.48, która przyniosła ponad 500 mil nowych tras do poprzedniego DLC Teksas. Oczywiście nie dostaliśmy samego asfaltu, ale także punkty orientacyjne i parkingi.

Więc jeżeli zawsze marzyliście, by poprowadzić amerykańskiego trucka i właśnie macie chwilę wolnego czasu, to usiądźcie wygodnie i poczujcie się jak zawodowy kierowca.