fbpx

Znamy datę premiery American Truck Simulator: Texas

Poznaliśmy datę premiery najnowszego dodatku do American Truck Simulatora, rozszerzenie pozwoli nam przemierzać dzikie drogi Teksasu.

Na skróty
  • American Truck Simulator: Texas otrzymało swoją datę premiery.
  • Tytuł zadebiutuje już 15 listopada.
  • Teksas będzie największą dodaną mapą do gry.

Jeżeli szukamy gry na spokojne wieczory przy herbatce i rozmowie z znajomymi, to American Truck Simulator jest świetnym wyborem. Bezstresowe przemierzanie dróg Ameryki zdecydowanie brzmi zachęcająco, a już 15 listopada doczekamy się kolejnego rozszerzenia. DLC wprowadzi do gry Teksas, który to będzie największą jak do tej pory mapą w ATC.

Mamy nadzieję, że spodoba wam się wasza wizyta w Stanie Samotnej Gwiazdy, Teksasie. W tym miejscu nie ma już kowbojów, ale ich duch jest obecny, szczególnie na ranczach, które tu możecie znaleźć. Mamy też sporo bydła i inne zwierzęta gospodarskie, więc wasze wyprawy ciężarówką będą pełne życia.

Możemy przeczytać w opisie dodatku na Steamie

Transmisja ATS: Texas na Twitchu

Jeżeli jesteście fanami American Truck Simulatora, to nie możecie przegapić transmisji na żywo organizowanej przez developera w dniu premiery dodatku. Na oficjalnym kanale SCS Software na Twitchu, odbędzie się stream prezentujący DLC w Teksasie. Twórcy obiecali, że oglądając transmisję będziemy mieli okazje zgarnąć ciekawe nagrody.