Fallout od Amazona na kolejnych zdjęciach. Stacja Red Rocket w trakcie budowy

25 stycznia 2023,
19:01
Dorota Żak
Stacja Red Rocket w Falloucie 4

O tworzeniu przez Amazon serialu w uniwersum Fallouta wiemy już od jakiegoś czasu. W październiku jego twórcy nieco uchylili rąbka tajemnicy i podzielili się pierwszymi materiałami z produkcji. Niestety, nie było ich wiele. Jedyne, co dostaliśmy, to zdjęcie pokazujące wejście do krypty i krótki filmik pełen zachwytów nad projektem i całą serią Fallouta.

W serialu w świecie Fallouta także znajdziemy stację Red Rocket

Kolejnych oficjalnych materiałów z produkcji wciąż brak, więc do akcji wkroczył internet. Użytkownik Twittera J Carson podzielił się na swoim koncie zdjęciami planu serialu, które udało mu się zrobić. Nie ma żadnych wątpliwości, że chodzi o Fallouta – podniszczona stacja paliw z wielkim napisem „Red Rocket” mówi sama za siebie. Cieszy przywiązanie do detali i fakt, że wygląda ona jak wyjęta ze znanych nam gier, a przeglądając konto J Carsona, zobaczymy nawet proces jej budowy. Z kolei tweet z 25 stycznia tego samego użytkownika wspomina o rozpoczęciu zdjęć na planie właśnie z tego dnia.

Podobne materiały pojawiły się również na twitterowym koncie Xbox News. Tam także możemy przyjrzeć się stacji Red Rocket, z nieco innego kąta, dzięki czemu lepiej poznamy lokację z serialu. Oczywiście jest jeszcze za wcześnie, żeby zgadywać, jakie sceny Fallouta zostaną tam nagrane, ale miejmy nadzieję, że w niedługim czasie twórcy produkcji podzielą się z nami nowymi informacjami.