Serial Fallout od Amazona na pierwszym zdjęciu

Na premierę zapowiedzianego serialu z uniwersum Fallouta jeszcze trochę poczekamy, ale już dziś możemy puścić wodze fantazji i pozastanawiać się, co nas w nim czeka.

26 października 2022

Tegoroczny październik jest zdecydowanie miesiącem dla fanów Fallouta. Z okazji 25. rocznicy serii Bethesda przygotowała nową zawartość zmierzającą do Fallouta 76 i Fallout Shelter, a na początku tygodnia ogłosiła, że w przyszłym roku do Fallouta 4 trafi next-genowa aktualizacja. Dzisiaj do świętowania przyłączył się również Amazon, który aktualnie pracuje nad serialem osadzonym w uniwersum. Prime Video podzieliło się pierwszym zdjęciem z nadchodzącej produkcji. Jest tylko jeden mały problem: niewiele się z niego dowiemy.

Co jeszcze wiemy o serialu od Amazona?

Jeden enigmatyczny kadr przedstawiający postać wyłaniającą się z krypty w blasku światła pozostawia niedosyt. Podobnie jak dość oszczędne informacje na temat serialu w świecie Fallouta. Produkcja została zapowiedziana jeszcze w 2020 roku, a odpowiedzialni za nią są przede wszystkim Lisa Joy (Westworld, Gdzie pachną stokrotki) i Jonathan Nolan (scenariusze do licznych filmów Christophera Nolana). W głównej roli zobaczymy Waltona Gogginsa, na ekranie pojawią się również Ella Purnell i Kyle MacLachlan.

Z powodu opóźnień związanych z pandemią koronawirusa ekipa weszła na plan dopiero w lecie tego roku. Może więc upłynąć jeszcze trochę czasu zanim otrzymamy pełnoprawny zwiastun serialu i poznamy datę premiery. Miejmy jednak nadzieję, że opowieść ze świata Fallouta będzie bardziej udana niż Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, ostatni wielki projekt Amazona osadzony w znanym uniwersum.

Ustrzel grową okazję

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!