ESPORT NOW 2016 – szansa dla młodych talentów?

Marka ESPORT NOW, która jak sama nazwa mówi, zajmuje się nowościami w świecie E-Sportu oznajmiła, że organizuje turniej dla graczy z pulą nagród wynoszącą aż 64 000 złotych!

15 kwietnia 2016

Wszystko jest już potwierdzone. Jedni z najlepszych graczy w Polsce jak i na świecie zmierzą się w Hali Stulecia we Wrocławiu na zbliżającym się evencie ESPORT NOW. Miejsca na turnieju zasadniczym zagwarantują sobie drużyny wyłonione w czterech turniejach w każdej z gry prowadzonych na serwisie FEChallenge. Warto zaznaczyć, że turniej CS:GO, który odbędzie się podczas ESPORT NOW organizuje Nvidia, a pierwsze mecze fazy kwalifikacyjnej rozpoczęły się już kilkanaście dni temu i będą rozgrywać się na bieżąco w systemie drabinkowym. Faza finałowa będzie trwać od 28 do 29.05.2016 roku.

ESPORT NOW 2016 – turniej gamingowy

Przez cały okres trwania turnieju będziemy mogli spotkać największe gwiazdy polskiej sceny e-sportowej, znanych ze swojej pasji cosplayerów, a także inne sławne osobistości z internetowego świata. Izak z chęcią przybije z nami piąteczkę, natomiast Easy zmotywuje do rozwijania swojej pasji. Dis i Nervarien odpowiedzą na nurtujące pytania, a Violet czy Madlencia objaśnią tajemnice, jakie skrywa sztuka cosplayu. Więcej patronów zostanie wyłonionych wkrótce.

ESPORT NOW 2016 - konkurs

Wszystkie mecze będą transmitowane na oficjalnym kanale Twitch.tv ESPORT NOW. W przerwie między rozgrywkami organizatorzy przygotowali dla widzów liczne niespodzianki.

Jeżeli ktoś chce już zakupić bilety, to przyda się informacja, że jakiś czas temu zostały one udostępnione na stronie w cenie 25,00 zł. Wpłata gwarantuje nam dwa dni mocnych wrażeń i niesamowitych emocji. Istnieje również możliwość zakupu karnetu upoważniającego do wejścia na teren imprezy od soboty do niedzieli bez dodatkowej potrzeby zakupu dwóch biletów. Jego cena wynosi 40,00 zł.

Czy ktoś z Was wybiera się na ESPORT NOW? Potrzebujecie jeszcze więcej informacji? W takim razie zajrzyjcie TUTAJ!

Igor Kaźmierczak

Redaktor naczelny tego skupiska wariatów, który nałogowo pracuje nad poprawą jego ładu. Spełniony muzyk, niespełniony skryba, czasem coś pobazgra na podwędzonym ukradkiem płótnie. Przesiaduje nocami, choć w sytuacjach oficjalnych zarzeka się, że tego nie lubi. Człowiek ze zdiagnozowaną dolegliwością zwaną chronicznym brakiem czasu.
UWaga! Gorące informacje!