Dying Light 2 otrzymuje pierwsze darmowe DLC

Techland nie zwalnia tempa i zaledwie półtora tygodnia od premiery Dying Light 2 Stay Human obdarowuje graczy pierwszym DLC. Czego możemy spodziewać się po tym dodatku?

14 lutego 2022

Już dzisiaj do Dying Light 2 Stay Human trafiła pierwsza dodatkowa zawartość. Kolejne niespodzianki są już w drodze, a w międzyczasie warto się przyjrzeć, co już jest dostępne.

Co znajdzie się w pierwszym bezpłatnym DLC do Dying Light 2 Stay Human?

Pierwszy dodatek do najnowszej produkcji Techlandu skupi się na frakcji Stróżów Prawa, próbującej ustalić pewne zasady w Villedorze. Dzięki niemu będziemy mogli otrzymać strój i broń charakterystyczne dla tej grupy. Zostanie on jednak podzielony na trzy części: w pierwszej dostaniemy kurtkę, spodnie i buty, w kolejnej maskę, naramienniki i rękawice, a w ostatniej broń dwuręczną. Zdobyte w ten sposób przedmioty pozwolą nam więc poczuć się jak Stróż Prawa.

To wszystko jest oczywiście częścią planu Techlandu, aby wspierać Dying Light 2 przez co najmniej 5 lat po premierze. Przy okazji tego ogłoszenia studio podzieliło się również roadmapą, która obejmuje opisywane wyżej DLC, a także inną zawartość, jaka trafi do gry w przyszłości. W planach są zarówno dodatki darmowe, jak i płatne.

Roadmapa do Dying Light 2
Źródło: Techland

Dorota Żak

Na liście jej ulubionych zajęć znajdzie się nałogowe oglądanie filmów, a później opowiadanie o nich każdemu, kto ma ochotę słuchać. W wolnym czasie siedzi gdzieś z kubkiem dobrej herbaty albo kawy. Dalej smuci ją zakończenie trylogii Mass Effect, ale gdyby do końca życia miała grać tylko w jedną grę, pewnie padłoby na Fallout: New Vegas.
UWaga! Gorące informacje!