fbpx

Kolejna edycja Warszawskiej Giełdy Retrogamingowej w sierpniu. W planach też Pogadanki Retrogamingowe

11 sierpnia 2022,
13:35
Strid

W sierpniu startuje kolejna dwudniowa edycja Warszawskiej Giełdy Retrogamingowej oraz comiesięczne wydarzenie w warszawskiej Cybermachinie, czyli Warszawskie Pogadanki Retrogamingowe w sali retro!

W sierpniu, w podziemiach WGE odbędzie się Giełda Retrogamingowa. Działa ona w godzinach 10:00–14:00 i z pewnością, jak zawsze, będzie można zdobyć na niej wiele skarbów, zarówno gier i konsol, jak i rozmaitych gadżetów związanych z retrogamingiem. Giełda odbywa się nie tylko w sobotę, ale i w niedzielę w tych samych godzinach i miejscu! Oddajemy głos organizatorowi – Mariuszowi Murawskiemu, organizatorowi wydarzenia.

Plakat giełdy retrogamingowej

Giełda Retrogamingowa w Warszawie – informacje od organizatorów:

Warszawska Giełda Retrogamingowa!
Edycja dwudniowa!
Sobota oraz niedziela!


SKUP/SPRZEDAŻ/WYMIANA RETRO GIER TERMIN: 13 i 14 sierpnia od 10.00 do 14.00

AL. NIEPODLEGŁOŚCI 208A
Warszawska Giełda Elektroniczna.


Południowe przejście podziemne. (Łączące Główny Urząd Statystyczny i Pole Mokotowskie)
Ostatnio było świetnie więc to powtórzmy! Chcesz kupić lub sprzedać Commodore 64, Amigę 600, czy monitor 1084S? Chcesz porozmawiać i pohandlować kartridżami na Nintendo? Kochasz Segę nie tylko za ich gry, ale pamiętasz również jak to było grać na ich konsolach? Wyrosłeś na konsolowych wojnach? Pokaż/sprzedaj/kup/ to co gra w twoim sercu! A może chcesz zreorganizować kolekcję gier? Zapraszamy serdecznie do nas!


W podziemnych pawilonach Warszawskiej Giełdy Elektronicznej zbudujemy giełdę poświęconą tematyce retro konsol, komputerów oraz wszelkich sprzętów, które chcielibyście ze sobą przynieść! Jesteśmy elastyczni!


Jeśli macie na sprzedaż sprzęty nowszych generacji (PS3,PS4, Switch, DS, 3DS, PSP, PSV) również serdecznie zapraszamy. Ostatnia edycja sprowadziła do nas pasjonatów z różnych stron Polski, dyskutowaliśmy godzinami wymieniając wspólne growe doświadczenia! Dołącz do nas tworząc nową społeczność graczy chcących rozmawiać ze sobą nie tylko za pośrednictwem internetu! Wstęp dla odwiedzających – wolny.


 🙂Udostępnienie miejsca handlowego (jeden stół) – 50 zł brutto. Zalecamy uprzednią rezerwację przez fanpage na FB (WMKiG, Retrowizja) lub wiadomość przez OLX Liczba miejsc jest ograniczona.


Pierwsze osoby otrzymają od nas stoły do ekspozycji.
Przy rezerwacji proszę podać Imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.
Poniżej link do zapowiedzi video oraz relacji z poprzedniej odsłony:https://youtu.be/fRUHZMojY4g

TERMIN: Każda Pierwsza sobota oraz niedziela po dziesiątym dniu miesiąca od godziny 10.00 do 14.00AL. NIEPODLEGŁOŚCI 208A
Warszawska Giełda Elektroniczna
Przejście podziemne.

Śledź wydarzenie na Facebook

Warszawskie Pogadanki Retrogamingowe

A po giełdzie, w sobotę 13.08, zapraszamy na specjalne wydarzenie – Pogadanki Retrogamingowe w Cybermachinie!

Na miejscu możecie spotkać redaktorów GamesGuru, organizatora giełdy oraz menadżera Warszawskiego Muzeum Komputerów i Gier, a także wielu zapaleńców i fanów retro, którzy przy kufelku zacnego ale i manierce wywaru chętnie dzielą się doświadczeniami i rozmawiają o swojej retropasji. Zapraszamy na oba wydarzenia!

plakat retropogadanki