fbpx

Walentynkowa aktualizacja do GTA Online z nowym pojazdem i szeregiem dodatków

Chociaż GTA Online miało niedawno problemy z bezpieczeństwem kont użytkowników nie przeszkodziło to Rockstarowi w wypuszczeniu kolejnej aktualizacji do ich sieciowego symulatora przestępczości. Przynosi ona nie tylko kolejny pojazd, ale także ciekawe promocje z okazji nadchodzącego święta.

Walentynkowa aktualizacja do GTA Online została zaplanowana na okres 9-15 lutego i przyniesie nam nie tylko kolejny samochód Classique Broadway razem z walentynkową kolorystyką Los Santos Lovers, ale również inne ciekawe nowości. Co takiego przygotował dla nas Rockstar?

Motoryzacyjne nowości w GTA Online

Przede wszystkim samochód Classique Broadway, który jest klasycznym dwudrzwiowym coupé w stylu mafijnych muscle carów rodem z Mafii 2. Jego inspiracją miał być Oldsmobile Series 60, a oddanie oryginału wypadło całkiem nieźle. Zresztą zobaczcie sami:

nowy pojazd w GTA Online
Źródło: Rockstar

Samochód możemy kupić w Southern San Andreas Super Autos za niemałą sumę 925 tysięcy dolarów, ale co to jest za wydatek dla prawdziwego mafioso? Dodatkowo pojazd ma też być czasem dostępny u Simeona. Prócz Classique Broadway dodano także malowanie Los Santos Lovers, które przyozdobi nasz pojazd w piękne serduszka (ach, jak romantycznie).

Czekoladki GTA Online
Źródło: Rockstar

Jeżeli chodzi o sklep Simeona, to w tym tygodniu możemy w nim także znaleźć takie pojazdy jak Albany Roosevelt Valor, Overflod Entity MT, klasyczny Übermacht Zion i Vapid Peyote Gasser. Jednak nie tylko on odświeżył swoją ofertę, ponieważ do Rockford Hills Luxury Autos zajechały Dewbauchee JB 700W i Declasse Mamba. Fani motoryzacji na pewno będą mieli w czym wybierać.

To nie koniec samochodowych nowości. W kole fortuny Diamond Casino mamy szanse wylosować Albany Roosevelt, czyli piękne autko kosztujące normalnie 750 tysięcy dolarów. Co więcej, jeżeli masz w sobie żyłkę rajdowca, to jeżeli zajmiesz pierwsze miejsce w wyścigu Pursuit Race Series przez dwa dni z rzędu, to otrzymasz Obey 8F Drafter warty 718 tysięcy dolarów! Zdecydowanie jest o co walczyć.

Nowe skórki w GTA Online

Nie samą motoryzacją człowiek żyje i dlatego Rockstar ma też dla nas inne niespodzianki. Między innymi za samo zalogowanie się w tym tygodniu otrzymamy za darmo Wisiorek Złamanego Serca i Walentynkową Marynarkę. Dodatkowo do wspomnianego samochodu Classique Broadway możemy dorwać pistolet maszynowy Gunsberga z bębnowym magazynkiem. Teraz to nawet Vito Corleone będzie zazdrosny.

Źródło Rockstar