fbpx

Diablo 4 „zabiło” postać pierwszego gracza, który zdobył 100 poziom w trybie Hardcore

7 czerwca 2023,
18:41
Arek Grabowski
Kobieca postać z Diablo 4 na zbliżeniu

Pierwszy gracz, który osiągnął 100 poziom na trybie Hardcore w Diablo 4, spotkał się co najmniej nieprzyjemnym błędem w grze. Barbarzyńca streamera o nicku „cArn” zginął po 82 godzinach rozgrywki przez rozłączenie z serwerem. Graczowi udało się wbić 100 poziom jako pierwszy, jednak ostatecznie zawiódł się na tak „żałosnym” usunięciu jego postaci.

Streamer „cArn” podkreśla, że nie żałuje stracenia samego bohatera. Ekwipunek w Diablo 4 można zdobywać przez dziesiątki godzin, ponieważ działa tutaj losowość. Streamerowi udało się zdobyć kilka naprawdę wartościowych i rzadkich przedmiotów. Niestety w wyniku błędu zostały one po prostu stracone. Ostatnie chwile Barbarzyńcy z 100 poziomem Hardcore można zobaczyć na tym klipie.

Jak streamer „cArn” stracił postać w Diablo 4?

Niestety wszystko stało się tutaj za sprawą błędu gry, a nie samego gracza. Streamer pokonywał bez problemu kolejne hordy potworów, kiedy nagle zauważył problemy z połączeniem. Wszystko zatrzymało się w miejscu i ekran ostatecznie pociemniał. Gra musiała być ponownie uruchomiona.

Wtedy „cArn” zobaczył, że nie ma żadnej aktywnej postaci, uruchomił się kreator tworzenia bohatera. Barbarzyńca z 100 poziomem został uwieczniony w Hali Poległych z dopiskiem „zabity przez wampira nietoperza”. Podczas live’a „cArna” było widać smutek na twarzy streamera po usunięciu postaci przez błąd.

Gracz powiedział, że ma nadzieję odzyskać swojego bohatera czy też przynajmniej posiadany ekwipunek. W tej sytuacji niestety Barbarzyńca nie mógł w żaden sposób się obronić. Błąd pokonał bohatera. Warto więc sprawdzić poradnik rozwiązywania najpopularniejszych problemów w Diablo 4. Wymieniliśmy tam najczęściej występujące błędy oraz ich bardzo proste i szybkie sposoby naprawy.