Devolver Direct odbędzie się już w następnym miesiącu. Ujawniono datę prezentacji

24 maja 2024,
09:00
Arek Grabowski
Wiele postaci z gier Devolver Digital

Devolver Digital to wydawca, który co roku organizuje własne prezentacje, gdzie przedstawiane są nadchodzące gry różnych deweloperów. Tym razem pokaz odbędzie się już 7 czerwca, co zostało oficjalnie potwierdzone. Podano jednak czas PST – w Polsce to 8 czerwca o 3:00. Wydawca oficjalnie potwierdził pokaz na Twitterze.

To dokładnie ten sam dzień, kiedy będzie miało miejsce również Summer Game Fest. Tym razem Devolver Direct skupi się na maskotce firmy – Volvy’m. Wprowadzono ją w zeszłorocznej prezentacji. Na ten moment nie wiemy dokładnie, jakich gier można się spodziewać.

Co Devolver Digital najprawdopodobniej zaprezentuje podczas tegorocznego pokazu?

Lista tytułów na ten moment pozostaje tajemnicą. Mimo wszystko Devolver Digital ma szereg gier, które zostały wcześniej potwierdzone jako projekty w przygotowaniu. Prawdopodobnie zobaczymy więc The Plucky Squire, Skate Story oraz Anger Foot i nie tylko.

Warto zauważyć, że Devolver Digital to nie jedyna firma, która organizuje prezentację. Niebawem zobaczymy również Xbox Games Showcase, Nintendo Direct, Ubisoft Forward, a także wyżej wspomniane Summer Game Fest.