fbpx

Bezprzewodowy kontroler Velocity Green do Xboxa dostępny w sprzedaży

Do powiększającej się rodziny kontrolerów do Xboxa trafił już kolejny członek. Wcześniejszymi wariantami były Shock Blue, Pulse Red, Deep Pink i Electric Volt, a także Stellar Shift dostępny w specjalnej edycji. Teraz przyszedł czas na Velocity Green.

Coraz liczniejsze opcje kolorystyczne pozwolą każdemu wybrać swoją ulubioną wersję kontrolera dostosowaną do osobistych preferencji. Podobnie jest w przypadku DualSense od PlayStation, który w ostatnim czasie otrzymał edycję związaną choćby z Hogwarts Legacy.

Kontroler do Xboxa w wersji Velocity Green

Nowy pad ma zapewnić nam do 40 godzin bezprzewodowej rozrywki i dużą wygodę dzięki odpowiednio dostosowanemu chwytowi i fakturze. Za pomocą dedykowanego przycisku udostępniania szybko podzielimy się z innymi wrażeniami. Urządzenie jest oczywiście kompatybilne z innym sprzętem Microsoftu. Jak przeczytamy na stronie Xboxa, z łatwością można do niego dokupić ładującą podstawkę od firmy Razer, a nawet bluzę w tej samej kolorystyce.

W nowy kontroler zaopatrzymy się przykładowo w sklepie Microsoftu w cenie 289 zł. Od razu możemy wykorzystać go do sprawdzenia marcowej oferty Xbox Games Pass. W tym miesiącu subskrybenci usługi uzyskają dostęp do m.in. Guilty Gear -Strive-, drugiej i trzeciej części Dead Space czy Valheim.