fbpx

Poznaliśmy gry, które w marcu trafią do Xbox Game Pass. Do wyboru, do koloru

7 marca 2023,
17:30
Jacek Kowal
Logo Xbox

Xbox ogłosił właśnie tytuły, które w marcu trafią do usługi Xbox Game Pass. Wśród nich znajdziemy wiele perełek, ale niestety ta aktualizacja ma też swoją cenę. Z abonamentu zostanie wykreślone aż 15 tytułów, ale pozwólcie, że zaczniemy od garści pozytywnych newsów.

Marcowe zmiany w Xbox Game Pass

W marcu pojawi się kilka ciekawych pozycji, które będą wypuszczane co jakiś czas. Zaczęło się dzisiaj, ponieważ Guilty Gear -Strive- jest już dostępne dla abonentów. Jest to kolejna odsłona serii bijatyk. Za dwa dni, czyli 9 marca, do usługi trafią Dead Space 2 i Dead Space 3, które mogą być nie lada gratką dla osób, które ograły niedawny remaster pierwszej części.

Postać z Dead Space
Źródło: Electronic Arts

14 marca do Xbox Game Pass trafi natomiast Valheim, a dwa dni po nim, czyli 16 marca do zgarnięcia będzie Sid Meier’s Civilization 6. Ostatni tytuł trafi do usługi 21 marca, a będzie nim Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – The Prince’s Edition. Poza nowymi grami wydano również aktualizacje dla Fallout 76, No Man’s Sky, Halo Infinite i Sea of ​​Thieves.

Czterech piratów na tle zachodzącego słońca w Sea of Thieves
Źródło: Rare

No dobra, to teraz przejdźmy do tych złych informacji. Już 15 marca z usługi zniknie aż 8 pozycji, a są nimi: F1 2020, Goat Simulator, Kentucky Route Zero, Kentucky Route Zero, Paradise Killer, Undertale , Young Souls, i Zero Escape: The Nonary Games.