fbpx

Cult of the Lamb otrzyma dużą aktualizację na początku przyszłego roku

24 listopada 2023,
18:53
Dorota Żak
Owieczka z Cult of the Lamb

Do Cult of the Lamb, uroczej gry o tworzeniu własnego kultu, trafi niedługo kolejna porcja nowej zawartości. Stojące za produkcją studio Massive Monster zapowiedziało darmową i całkiem dużą aktualizację, która jest już w przygotowaniu. Sins of the Flesh pojawi się w grze na początku przyszłego roku.

Dokładna data update’u nie została jeszcze podana, podobnie jak lista nowości, jakie zostaną wprowadzone do Cult of the Lamb. Twórcy zdradzili tylko, że możemy spodziewać się sporo nowej zawartości, m.in. w postaci nowych opcji i historii. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne szczegóły na temat Sins of the Flesh, więc pozostaje czekać na dalsze wiadomości. Póki co Massive Monster dziękuje graczom za dotychczasowe wsparcie.

Jeśli ktoś planuje przetestować grę jeszcze przed aktualizacją, przypominamy, że teraz jest na to idealny moment. Cult of the Lamb znajdziemy aktualnie przecenione o 40% na Steamie z okazji jesiennej wyprzedaży. Dodatkowo twórcy gry ładnie proszą, aby rozważyć nominowanie tytułu do Nagród Steam, w kategorii Owoc miłości.