Death Stranding Director’s Cut – zwiastun i premiera na PC

Na początku tego roku informowaliśmy o planowanej na wiosnę premierze Death Stranding Director’s Cut na PC. Nadszedł wreszcie wyczekiwany moment – tytuł jest już dostępny dla graczy.

31 marca 2022
Na skróty
  • Miała miejsce premiera Death Stranding Director’s Cut na PC.
  • Edycja reżyserska obejmuje m.in. nowe misje, tryb fotograficzny, większą liczbę FPS-ów i dodatkowe przedmioty.

Doczekaliśmy się. W Death Stranding Director’s Cut można było zagrać od września na PlayStation, ale dopiero teraz tytuł ukazał się w wersji na komputery osobiste. Gra jest już dostępna na Steamie i w sklepie Epic Games. Premierze edycji reżyserskiej najpopularniejszego symulatora chodzenia towarzyszył też zwiastun, który pojawił się na kanale wydawcy na YouTube.

Death Stranding – co nowego w Director’s Cut?

Zawartość rozszerzenia obejmuje elementy, na dopracowanie których twórcom zabrakło czasu przed premierą w 2020 roku. Przede wszystkim możemy liczyć na uzupełnienie historii o zestaw skradankowych misji, które łączą się z istniejącą fabułą Death Stranding.  W wersji reżyserskiej czeka na nas sporo innych ulepszeń: strzelnica, tryb fotograficzny, większa liczba klatek na sekundę oraz wsparcie dla monitorów ultrawide, a nawet tryb rajdowy pozwalający na wybudowanie toru wyścigowego. Oprócz tego gracz będzie mógł powtórzyć walki z bossami.

Sam Bridges ma też teraz dostęp do nowego sprzętu, takiego jak pomagający w przenoszeniu przesyłek Buddy Bot czy Maser Gun, broń do cichego ogłuszania przeciwników. W grze znajdziemy również przedmioty nawiązujące do Half-Life i Cyberpunka 2077.

Kaja Piaścik

UWaga! Gorące informacje!