Death Stranding Director’s Cut pojawi się także na PC

Trochę później niż na PS5, ale wersja reżyserska Death Stranding dotrze na komputery. Gracze mogą się spodziewać nowego wyposażenia, dodatkowych stref do zwiedzania czy możliwości wybudowania… toru wyścigowego.

5 stycznia 2022
Na skróty
  • Director’s Cut rozszerza Death Stranding o zawartość, która nie załapała się na premierę gry.
  • Dodatkowo gracze otrzymają przedmioty inspirowane serią Half-Life i Cyberpunkiem 2077, ulubionymi grami Hideo Kojimy.
  • Death Stranding Director’s Cut będzie dostępne na PC na wiosnę tego roku.

Najpopularniejszy symulator kuriera na świecie otrzyma swoje pierwsze rozszerzenie. Zawartością wersji reżyserskiej będą elementy „wycięte” z pierwszej wersji gry, z różnych powodów, najczęściej po prostu braku czasu na ich dopracowanie.

Nowe zabawki Sama Bridgesa w Director’s Cut

No, jest ich dość sporo. Na pierwszy ogień Maser Gun, będący nową opcją likwidowania ludzkich przeciwników. W działaniu łudząco podobny do paralizatora, ma być przyjacielem graczy mających ochotę na bezgłośnie ogłuszanie całych obozów pełnych przeciwników.

Koleżkobot:)

Z bardziej zaawansowanych elementów ekwipunku będziemy mogli użyć Koleżkobota, który pomoże nam z noszeniem paczuszek, czy też Paczkopulty będącej dość… niekonwencjonalnym sposobem dostarczania paczek. Otrzymamy nawet dostęp do samochodu rajdowego!

W grze zobaczymy nawet przedmioty zainspirowane serią Half-Life i Cyberpunkiem 2077, niektóre będące czymś więcej niż tylko dekoracją. Niestety gracze pecetowi będą mogli dobrać się do nowych zabawek dopiero na wiosnę.

Bartłomiej Gawryszuk

Gracz od urodzenia, wielbiciel rachunku prawdopodobieństwa, projektant gier, poeta, człowiek. Dumny posiadacz bardzo imponującej kolekcji gier (o wiele za dużej zdaniem wielu), mnogiej osobowości i słodkiego kota potrafiącego wyłączyć komputer trzy razy w ciągu minuty. Z jakiegoś powodu uwielbia gry z motywem nieumarłych, piesze wędrówki i wszelkiej maści gry kooperacyjne. Godzinami potrafi gadać dlaczego World War Z Maxa Brooksa to najlepsza książka na świecie, pomimo wrodzonej awersji do horrorów.
UWaga! Gorące informacje!