fbpx

Strażnicy Galaktyki Vol. 3 – właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu. Teoria dotycząca antagonisty produkcji

Zdjęcia do Strażnicy Galaktyki Vol. 3, które rozpoczęły się jeszcze w listopadzie poprzedniego roku, właśnie dobiegły końca. Udostępnione przy tej okazji wpisy zdają się potwierdzać popularną wśród fanów teorię dotyczącą tożsamości antagonisty filmu.

Wraz z zakończeniem prac na planie James Gunn zamieścił na Twitterze wiadomość z podziękowaniami dla wszystkich zaangażowanych w proces powstawania filmu. Przypomnijmy, iż jest to finał filmowej trylogii, po którym jeśli wierzyć doniesieniom drużynie nie będzie już funkcjonowała w obecnej formie.

Jednakże uwagę społeczności zdecydowanie bardziej przyciągnął następny wpis. Gunn informuje w nim o braku Zoe Saldany na wspólnym zdjęciu ze względu na obecność w jej towarzystwie nieogłoszonego jeszcze aktora. Fani już teraz snują teorie mające wyjaśnić, kim jest ta tajemnicza osoba.

Strażnicy Galaktyki Vol. 3 – czy nieogłoszoną postacią okaże się być High Evolutionary?

Obecność High Evolutionary w Strażnicy Galaktyki Vol. 3 zdaje się być już właściwie potwierdzona. W rolę wcielić ma się Chukwudi Iwuji, który przecież grał już wcześniej u Gunna w serialu Peacemaker. Na planie pobito również rekord w kategorii „najwięcej akcesoriów do makijażu stworzonych na potrzeby jednej produkcji”, co łączy się z ujęciami z planu przedstawiającymi ludzi-zwierzęta i postacią złoczyńcy, którego głównym celem ma być przyspieszenie ewolucji żywych stworzeń. Ostatecznym potwierdzeniem jest zamieszczona poniżej nieopublikowana jeszcze grafika promocyjna przedstawiająca ekranowy wizerunek tej postaci. Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie tych przypuszczeń i właściwą premierę filmu, która ma się odbyć 5 maja 2023.