fbpx

Zamaskowany streamer transmitował Atomic Heart przed oficjalną premierą

Chociaż Atomic Heart ma mieć premierę 21 lutego, ale niektórzy mają już do niej dostęp. Wśród nich jest streamer Mazziveric, który postanowił złamać zasady i pokazać grę szerszej publiczności. Transmisja została zatytułowana, jakby produkcja była we wczesnym dostępie, ale zapewne ten „pokaz” nie był wspierany przez Mundfish.

Nieoficjalny stream Atomic Heart został usunięty, ale w Internecie nic nie ginie

Niecałą godzinę po rozpoczęciu Twitch zablokował transmisję, a w jej miejsce wstawił komunikat, że powodem usunięcia kanału było naruszenie praw autorskich. Niestety dla Mudfisha, jak coś raz trafi do sieci, to zostanie w niej na zawsze. Nagranie krąży teraz po Internecie, więc radzę uważać na spoilery. Jeżeli chcesz jednak zobaczyć nieedytowany materiał, to poniżej masz na to szansę.

Akcja Atomic Heart osadzona jest w dystopijnej przyszłości, w której Związek Radziecki przetrwał zimną wojnę. Partia, która zdominowała postęp naukowy, doprowadziła do wynalezienia ogromnej liczby zrobotyzowanych maszyn. Te oczywiście stały się agresywne, więc musimy z nimi walczyć. Pomocne w tej misji mają być implanty ciała w stylu BioShocka, zapewniające nadludzkie zdolności.

Niedawno informowaliśmy was też, że jeden z kompozytorów muzyki do gry przekazał całą swoją gażę na rzecz Ukrainy.