Doładowania portfela Xbox Store na mega promocji! 200 zł za jedyne ~176 zł

Logo Xbox Store na zielonym tle

W sklepie Instant Gaming, czyli obecnie jednej z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie, ruszyły wyczekiwane promocje na doładowania portfela Xbox Store, które wykorzystać możemy zarówno na zakup dowolnych gier, dodatków, jak i abonamentów (chociażby Xbox Game Pass czy Xbox Live Gold). Oszczędzić możemy nawet kilkadziesiąt złotych, bo przykładowo kartę podarunkową (doładowanie) o wartości 200 zł dostaniemy za jedyne ok. 176 zł.

Dostępne są oczywiście również mniejsze nominały, które także zakupimy w zauważalnie niższych cenach niż standardowo. W każdym wypadku jest to świetna okazja na zaoszczędzenie pieniędzy i uzupełnienie środków naszego konta Xbox Store.

Oszczędzaj w Xbox Store dzięki tanim doładowaniom

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Doładowania funduszy do portfela Xbox Store oczywiście mogą być realizowane za pośrednictwem dowolnej konsoli Xbox (Xbox Series X|S, Xbox One oraz Xbox 360) lub poprzez tę oficjalną stronę internetową (np. na komputerze): https://account.microsoft.com/billing/redeem. Wszystkim graczom radzimy się spieszyć, ponieważ pula dostępnych doładowań w promocyjnych cenach jest ograniczona, a zainteresowanie przy takich okazjach jest naprawdę duże.

Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów. Więcej na temat linków afiliacyjnych przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!