fbpx

Danny Trejo wyśmiewa mikrotransakcje w reklamie Evil West

Polskie studio Flying Wild Hog podzieliło się bardzo pomysłowym materiałem promocyjnym nadchodzącej gry Evil West. W krytykującej mikrotransakcje reklamie występuje sam Danny Trejo!

Na skróty
  • Flying Wild Hog udostępnił reklamę Evil West, która wyśmiewa stosowanie mikrotransakcji w grach.
  • Materiał promocyjny powstał we współpracy z Dannym Trejo.
  • Premiera Evil West odbędzie się już 22 listopada.

Na kilka dni przed rynkowym debiutem najnowszego tytułu warszawskiego studia Flying Wild Hog pojawiła się perełka wśród pomysłów na materiały promocyjne w branży. Najnowsza reklama Evil West jest satyrą wyśmiewającą mikropłatności i lootboxy. W materiale występuje gwiazda kina akcji – aktor Danny Trejo (Maczeta, Desperado, Od zmierzchu do świtu), który (bardzo) dobitnie mówi, że chce tylko zagrać w grę. Zwiastun uwzględnia też kilka przepełnionych akcją scenek z brutalnego westernu o łowcy wampirów, jaki wkrótce trafi do sprzedaży.

Evil West – premiera już za rogiem. Zombie nadchodzą na Dziki Zachód!

Po opóźnieniu względem pierwszego, ogłoszonego w czerwcowym zwiastunie terminu, premiera Evil West będzie miała miejsce 22 listopada, czyli już w najbliższy wtorek. Produkcja trafi na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S oraz na Steama w wersji na PC.

Więcej o grze można było dowiedzieć się z zaprezentowanych przed dewelopera materiałów. Przepełniony krwią gameplay otrzymaliśmy jeszcze we wrześniu, zaś na Halloween twórcy udostępnili zwiastun z omówieniem rozgrywki Evil West.