Pojawił się nowy gameplay Evil West. Przygotujcie się na morze krwi

12 września 2022,
15:40
Jacek Kowal

Pojawił się kolejny gameplay najnowszej gry od polskiego studia Flying Wild Hog. Evil West zapowiada się na prawdziwą jatkę przepełnioną krwią i walką z wampirami.

Evil West, walka pod kościołem

W czerwcu zobaczyliśmy zwiastun polskiego westernu Evil West. Jak widać twórcy, czyli studio Flying Wild Hog ostro pracuje nad swoją produkcją, ponieważ 8 września pojawił się kolejny gameplay, który prezentuje brutalną, przepełnioną tryskającą krwią walkę z wampirami.

Evil West, czy jest na co czekać?

Zarówno ze wspomnianego trailera, jak i nowego gameplayu Evil West zapowiada się wręcz fenomenalnie. Jako członek tajnego stowarzyszenia do walki z wampirami na naszym wyposażeniu jest pokaźny arsenał najróżniejszych gadżetów, które zrobią z naszych wrogów prawdziwą miazgę. Zresztą zobaczcie sami:

Poza klasycznymi przeciwnikami, z którymi raczej nie będzie problemu, możemy dostrzec też nieco większe bosy, przywodzące na myśl Elden Ring. Oby tylko nie były równie podstępne, ponieważ Evil West wygląda raczej na typową grę do rekreacyjnego siania zniszczenia, ale to się okaże dopiero po premierze.

Grafika Evil West ze Steama
Źródło: Steam

A skoro o premierze mowa, to niestety została ona lekko przesunięta i teraz jest zaplanowana na 22 listopada i, co ucieszy większą ilość graczy, ma trafić na konsole obecnej i poprzedniej generacji, a także na pecety.