Aktualizacja o numerze 1.05 trafiła do Days Gone

Twórcy Days Gone stale ulepszają i usprawniają swoją produkcję. Dzisiejszego poranka do gry trafiła aktualizacja o numerze 1.05.

7 lipca 2021
Na skróty
  • W ramach najnowszego update’u z gry usunięto błędy oraz wprowadzono ulepszenia grafiki i wydajności.
  • W Days Gone wcielamy się w Deacona, który musi przetrwać w opanowanym przez zombie świecie.
  • Aktualizacja 1.05 jest już dostępna do pobrania na platformie Steam.

Bend Studio – twórcy tytułu Days Gone – oficjalnie zapowiedzieli premierę aktualizacji 1.05. Jest to niewielki update, który rozwiązuje kilka błędów występujących podczas rozgrywki. Wersja 1.05 zawierająca również ulepszenia grafiki i wydajności została wydana na PC na Steamie.

Aktualizacja 1.05 w Days Gone – opis zmian

  • Ulepszona grafika (naprawione ślady rozmycia ruchu z tyłu motocykla podczas jazdy).
  • Naprawiono błędy uniemożliwiające interakcję gracza ze sprzedawcami.
  • Naprawiono problemy z przenoszeniem mięsa i nagród.
  • Rozwiązano problem polegający na tym, że jednoczesne wejścia myszy i klawiatury / gamepada kolidowały z akcjami toczenia / sprintu.
  • Naprawiono problem z wyrównaniem elementów interfejsu użytkownika w formacie 16:10.

Days Gone – przygodowa gra wideo typu survival horror

Days Gone to przygodowa gra akcji, osadzona dwa lata po straszliwej, globalnej pandemii. W grze sterujemy Deaconem, który musi przetrwać w opanowanym przez zombie świecie. Produkcja jest typową przygodówką, w której na otwartym świecie wykonujemy szereg różnorakich zadań fabularnych.

Scena z gry Days Gone

Wcielamy się w rolę łowcy nagród, próbującego odszukać sens życia w kraju toczonym śmiercią. Podczas rozgrywki przeszukujemy opuszczone osady, aby znaleźć wyposażenie. Tworzymy również cenne przedmioty i uzbrojenie. Tytuł został opracowany przez Bend Studio i wydany przez Sony na PC i konsole PS4.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!