Judas od twórcy BioShocka otrzymuje nowy trailer. Zaprezentowano świat i rozgrywkę

1 lutego 2024,
12:45
Arek Grabowski
Bohaterka z gry Judas

Przed prezentacją State of Play w sieci pojawiały się informacje, że zostanie pokazana między innymi gra Judas od Ghost Story Games. Nad tym tytułem pracuje między innymi twórca oryginalnego BioShocka, Ken Levine. Podczas State of Play rzeczywiście zaprezentowano Judasa. Otrzymaliśmy poniższy zwiastun skupiający się na świecie gry oraz fabule.

Na zwiastunie widzimy bohatera, który przechodzi przez dzienniki wideo. Widzimy również niektóre poziomy pochodzące z gry. Rozgrywka przypomina nieco BioShocka. Mamy tutaj pierwszoosobową kamerę, bronie palne oraz możliwość korzystania z magicznych mocy. Judas ma pojawić się w marcu 2025 roku.

Judas wydaje się być dopracowaną i rozbudowaną grą

Gra została zapowiedziana w 2022 roku. Ma być wydana przez Take-Two Interactive. Twórcy otwarcie mówią, że gra nawiązuje do takich tytułów jak Thief, BioShock czy też System Shock. Judas zostanie wydany na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.

Produkcja zaskakuje przede wszystkim stylistyką i ciekawym podejściem do fabuły. Już od pierwszych sekund trailera wiemy, że mamy do czynienia z czymś nowym. Klimat będzie tym, co wyróżni produkcję. Sama rozgrywka wydaje się być niezwykle dynamiczną strzelanką.