fbpx

Zwiastun z rozgrywką One Piece Odyssey w świecie Alabasty

Fani jednego z najbardziej popularnych anime na świecie na pewno będą zadowoleni. Najnowszy zwiastun gameplayu One Piece Odyssey – Alabasta daje nam przedsmak możliwości brania czynnego udziału w przygodach naszej ulubionej pirackiej załogi.

Na skróty
  • Premiera One Piece Odyssey ma się odbyć 13 stycznia 2023 roku.
  • Zamawiając edycję kolekcjonerską na stronie Bandai Namco, dostaniemy między innymi figurkę Luffiego i Lim.
  • System walki w grze będzie turowy.

Bandai Namco udostępniło 22 października gameplayowy trailer do One Piece Odyssey – Alabasta, którego premiera jest zapowiedziana na 13 stycznia 2023 roku.

Rozgrywka w One Piece Odyssey – Alabasta

Siedmiominutowy zwiastun przedstawia rozgrywkę w Alabaście. Wkraczając i poznając na nowo pustynne królestwo, będziemy mogli nie tylko podążać za głównym wątkiem gry, ale i zbaczać w stronę rożnego rodzaju pobocznych zadań i zdobywać przedmioty oraz doświadczenie. Wchodząc w funkcję “Memoria”, doświadczymy przygód załogi słomkowych kapeluszy w ikonicznych lokalizacjach z oryginalnego anime wraz z zwrotami akcji RPG. Każda z postaci w One Piece Odyssey posiada swoje własne unikatowe umiejętności: Chopper na przykład mieści się w małych przestrzeniach, a Usopp może trafiać w cel z procy.

System walki w grze jest turowy, będziemy mieć możliwość wymieniania bohaterów podczas walk, co pozwoli nam dopasować odpowiednią postać do przeciwnika, wykonywania zdań i poruszania się po mapie. Będziemy również mieli możliwość spełnienia konkretnych warunków w niektórych momentach gry, odblokowując dodatkowe nagrody i specjalne dialogi.

Zamawiając One Piece Odyssey w przedsprzedaży na stronie Bandai Namco, możemy uzyskać różne dodatkowe bonusy. W edycji kolekcjonerskiej dostaniemy między innymi figurkę Luffiego i Lim czy specjalny ekskluzywny strój podróżny dla Usoppa, a w pakiecie deluxe dwa dodatkowe akcesoria wzmacniające załogę słomkowych kapeluszy.

Edycja kolekcjonerska One Piece Odyssey
Źródło: Bandai Namco