Znamy prawdopodobny tytuł sequela Star Wars Jedi: Fallen Order

13 maja 2022,
17:48
Jacek Kowal

Jeff Grubb potwierdził plotki odnośnie tytułu kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order. Okazało się, że jeden ze słuchaczy jego podcastu trafnie zgadł nazwę nowej gry od studia Respawn.

Postacie z Star Wars Jedi: Fallen Order walczące ze sobą

Star Wars Jedi: Fallen Order to gra przygodowa wydana w 2019 roku. Wcielamy się w niej w niedobitka rozkazu 66, Cala Kestisa, który w trakcie upadku Republiki był zaledwie padawanem. Naszym zadaniem było odzyskać holocron zawierający listę czułych na Moc dzieci i nie dopuścić, by wpadł on w ręce Imperium. Teraz, gdy wiemy, że kontynuacja powstaje, dało się dosłyszeć plotki o tytule nowej odsłony Star Wars Jedi.

Star Wars Jedi: Survivor kontynuacją Star Wars Jedi: Fallen Order

Przypuszczenia te potwierdza Jeff Grubb podczas swojego ostatniego podcastu Giant Bomb potwierdził spekulacje Internetu, że kolejna odsłona przygód Cala ma nosić tytuł Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Survivor ma ukazać się nie wcześniej niż w lutym albo marcu 2023, jeśli oczywiście producent, studio Respawn nie przesunie tej daty (co ostatnimi czasy wydarza się znacznie częściej, niż wszyscy byśmy sobie tego życzyli). Dodatkowo tytuł ma trafić wyłącznie na PC i konsole aktualnej generacji, czyli posiadacze PS4 albo słabszego komputera obejdą się smakiem. Według nieoficjalnych doniesień jeszcze w maju możemy się spodziewać pierwszej prezentacji gry.

Na uwagę zasługuje fakt, że według Jeffa pierwsza odsłona, czyli Star Wars Jedi: Fallen Order ma stracić swój podtytuł, ale nie wiemy jaki (jeśli w ogóle) go zastąpi.