Znamy datę premiery Uncharted: Legacy of Thieves Collection na pecety

Co prawda o Uncharted: Legacy of Thieves Collection na komputery słyszymy już od zeszłego roku, ale dopiero teraz mamy przecieki odnośnie konkretnej daty. Epic Games Store ujawnia dość ciekawe informacje a gra jest bliżej niż myślicie.

25 kwietnia 2022

Epic Games Store ujawniło datę premiery komputerowej wersji przygód Nathana Drake’a.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, ze PlayStation 5 na PC

W kolekcję zawierającą dwie zremasterowane gry, a konkretnie Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo od stycznia możemy grać na konsoli od Sony. Już wtedy było wiadome, że zestaw trafi również na komputery osobiste, ale nie znaliśmy dokładnej daty. Teraz dzięki artykułowi na Epic Games Store wiemy, że premiera ma nastąpić 20 czerwca tego roku. Za konwersję pod pecety odpowiedzialna jest firma Iron Galaxy, która maczała palce w takich tytułach jak Spyro, Overwatch czy Skyrim.

Co prawda nie mamy jeszcze oficjalnego komunikatu na temat premiery gry ta otrzymała już kartę na Steam. Niestety nie znamy jeszcze wymagań sprzętowych, ale zapewne zostaną one ujawnione w najbliższym czasie.

Bartosz Sobolewski

Fan czarnego humoru i gier komputerowych. Łatwo się denerwuje, ale jeszcze łatwiej uspokaja. Narciarz, żeglarz bez patentu, gracz i żartowniś. Wolne chwile spędza przy serialach, grach albo ciekawej książce.
UWaga! Gorące informacje!