Znamy datę premiery TMNT: Shredder’s Revenge

13 czerwca 2022,
00:26
Kaja Piaścik

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge oficjalnie otrzymało dokładną datę premiery. Tytuł trafi do sprzedaży już za kilka dni! W nowym zwiastunie gry po raz pierwszy pojawia się także Casey Jones.

Wojownicze żółwie ninja Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo w TMNT: Shredder’s Revenge
Na skróty
  • Dotemu udostępniło zwiastun ogłaszający datę premiery Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge studia Tribute Games.
  • W trailerze debiutuje nowa grywalna postać – Casey Jones.
  • Gra będzie dostępna na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch od 16 czerwca.

Zapach pizzy staje się coraz silniejszy. Nic dziwnego, bo Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge pojawi się już za kilka dni! Wcześniejsze materiały promocyjne tytułu, takie jak jedenastominutowe wideo z rozgrywki, zapowiadały grę na lato 2022 roku. W nowym zwiastunie udostępnionym z okazji Summer Game Fest oficjalnie została podana dokładna data premiery TMNT: Shredder’s Revenge – czwartek 16 czerwca. Beat ‘em up z pikselową grafiką studia Tribute Games trafi zatem do sprzedaży zaledwie tydzień po ogłoszeniu konkretnego terminu.

TMNT: Shredder’s Revenge – zwiastun i nowe informacje

Nowy trailer TMNT: Shredder’s Revenge to nie tylko zapowiedź nadchodzącej wielkimi krokami premiery. Zwiastun prezentuje także kilka ciekawych nowości. Do tej pory wiedzieliśmy, że w produkcji czekają na nas czterej tytułowi bracia, czyli Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael, a także mistrz Splinter i April O’Neil. Teraz do grywalnych postaci dołącza… Casey Jones!

Inspirowana grami z lat 80. bijatyka o żółwiach ninja otrzymała także tryb wieloosobowy dla maksymalnie sześciu graczy. Wspólna rozgrywka zapowiada się naprawdę ciekawie.

Wygląda też na to, że TMNT: Shredder’s Revenge nie pojawi się w wersji na konsole nowej generacji, jak było to planowane. Trailer informuje, że tytuł dostępny będzie na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz w wersji na PC na Steamie.