fbpx

Znamy datę premiery Tin Hearts, zabawkowej produkcji od Rogue Sun

Byliście kiedyś przed świętami w tym najpiękniejszym sklepie z zabawkami gdzie pod sufitem jedzie ciuchcia? Zapowiedź Tin Hearts stwarza wrażenie właśnie takiego klimatu. Gra pełna zagadek i zabawek otrzymała datę premiery.

Na skróty
  • Tin Hearts będzie miało premierę 20 kwietnia 2023 roku.
  • Produkcją tytułu zajęło się Rogue Sun.
  • Ścieżkę dźwiękową do gry skomponował Matthew Chastney.

Wczoraj na stronie Wired Productions, wydawcy Tin Hearts, pojawiła się ważna informacja, a mianowicie, że znamy datę premiery tytułu na Nintendo Switch. Będzie ona miała miejsce 20 kwietnia 2023 roku. Informacje na temat gry znajdziemy również w filmiku opublikowanym wczoraj na kanale YouTube amerykańskiego oddziału Nintendo (zaczynają się w 3:16 minucie materiału).

Ołowiane serca biją dzielnie w piersiach naszej zabawkowej armii w Tin Hearts

Tin Hearts jest grą logiczną w której poprowadzimy oddział ołowianych żołnierzyków przez lokalizacje pełne potencjalnych zagrożeń. Tło naszej zabawy to alternatywna wersja epoki wiktoriańskiej. Świat rozgrywki będzie również pełen magii, tajemnic i innowacyjnych wynalazków, które będą towarzyszyć nam podczas wykonywania zadań i odkrywania historii postaci w grze.

W Tin Hearts mamy ponad 40 poziomów do przejścia, a w każdym pojawią się wymagające łamigłówki i zagadki. Do rozwiązania ich będziemy musieli wykorzystać zabawki i wynalazki takie jak armaty, bębenki czy latające balony i pociągi. Dzięki nim wybudujemy ścieżki dla naszej ołowianej armii, aby mogła swobodnie przemieszczać się po domu.

Tytuł od twórców, którzy pracowali wcześniej przy Fable, jest tworzony z myślą o wirtualnej rzeczywistości, aby gracz mógł w pełni zgłębić kolorowy świat i słuchać ścieżki dźwiękowej autorstwa Matthewa Chastneya.