Zapowiedziano pokaz związany z Final Fantasy XIV

Dobry news dla wszystkich koneserów legendarnej japońskiej serii gier od Square Enix.

30 listopada 2020
Na skróty
  • Final Fantasy XIV ma się dobrze i wciąż jest rozwijany.
  • 5 i 6 lutego twórcy ze Square Enix poprowadzą transmisję, w trakcie której zdradzą jaka przyszłość czeka tytuł.

Cykl gier Final Fantasy wprawia w przyjemne dreszcze prawie każdego fana jRPG-ów, więc jakżeby miałoby być inaczej z czternastą odsłoną serii. Ta część cyklu występuje, tak samo jak jej jedenasta część, w formie online, jako miodny MMORPG na Windowsa, gdzie możemy bezkreśnie eksplorować finalowy świat.

Gra wyszła dziesięć lat temu, a mimo to konkretnie trzyma poziom, co rusz pozytywnie zadziwiając swoich graczy nowymi patchami i aktualizacjami, no i oczywiście dodatkami. Ostatnia ekspansja od SA, Shadowbringers z 2019 roku, robi wrażenie, zapewniając graczom nowe przygody, wyzwania, a przede wszystkim sporą dawkę dobrej zabawy.

Nasi japońscy twórcy lubią zaskakiwać. Zrobili to ponownie, zapowiadając pokaz związany z FF XIV na swoim Twitterze. W lutym, a konkretnie piątego i szóstego lutego, będziemy mieć szansę go zobaczyć na żywo w formie broadcastu. Co prawda, termin odległy, ale są czasami rzeczy, na które po prostu warto poczekać. Jak to dobrze, że w dobie pandemii istnieją takie dobrodziejstwa, jak internet.

Gabriela Zubek

Skromna jak złoty pawilon. Z wykształcenia kulturoznawczyni i filmoznawczyni, sucharoznawczyni z urodzenia. Kocham digital painting, cięty humor i dobrego RPGa. No i koty. Tak, zdecydowanie. Kocham te małe puchate łaziki!
UWaga! Gorące informacje!